Oh, kom er eens kijken…

Ja hoor, veel lekkers voor al onze brave kindjes in hun schoentje. Ook voor de lieve begeleidsters had de Sint een kommetje met lekkers gevuld. Iedereen kijkt uit naar het bezoek in onze Kribbe van de lieve Sint en zijn Pieten op donderdag 1 december. Ouders, broertjes en zusjes komen in de groepjes mee ontbijten en elk kindje kan op eigen tijd en tempo even bij Sint langs en die heeft vast voor elk kindje iets leuks meegebracht.

Meer nieuwtjes

Moeke Lieve

Vanaf 1 september is Lieve op pensioen gegaan. Lieve was al onze vertrouwenspersoon lang voordat deze titel haar officieel werd toegekend. Lieve is met haar

Lees meer »

Zomer = IJsjes

Naar jaarlijkse traditie stopte de ijskar ook deze zomer aan onze Kribbe. Dat de kindjes én begeleidsters hier dankbaar van smulden moet natuurlijk niet gezegd.

Lees meer »

Ons Achtste groepje

Nadat we ons hadden ingespannen om kinderen van gesloten opvanginitiatieven uit Lommel op te vangen, kwamen we met het idee om een extra groepje in

Lees meer »